Home › Fajna okolica na wczasy znajdziesz w tym artykule

Fajna okolica na wczasy znajdziesz w tym artykule

Położona na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów geograficznych i bardzo urokliwych terenów uważana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej na tle lokalnych ośrodków letniskowych. Sielpię położoną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje specyficzny mikroklimat, który jest wytworem roztaczających swój aromat olejków sosnowych. Sprzyja on przede wszystkim osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju schorzenia oskrzeli czy płuc. Na gości , którzy odwiedzają Sielpię czeka dobrze urozmaicona baza noclegów. Oprócz prywatnych pokoi mają do dyspozycji domki letniskowe o podwyższonym standardzie wyposażenia położone w lesie tuż nad brzegiem zalewu.

Dzięki wymaganemu wyposażeniu gwarantują nie wyłącznie jak najlepsze warunki noclegowe, ale również moc atrakcji, które umilają spędzenie czasu nawet podczas niepogody.Sielpia z bardzo bogatym zapleczem rekreacyjnym to doskonałe miejsce na urlop z dala od miejskiego hałasu zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych. Goście mogą wypoczywać na pięknej plaży i kąpać się w Zalewie. Ośrodek wypoczynkowy to dodatkowo doskonała baza wypadowa dla osób, które preferują aktywną formę wypoczynku. Z Sielpi można dla przykładu zrobić wycieczkę do Bałtowa, by tam obejrzeć jedyny w swoim rodzaju Park Jurajski bądź do Jaskini Raj usytuowanej w rejonie Chęcin, która uznana jest za jedną z najbardziej unikalnych form przyrodniczych w naszym kraju.


Wyjazd do Sielpi to doskonały sposób na prawdziwy wypoczynek dlatego planując zbliżający się wielkimi krokami letni urlop, można już zastanowić się nad rezerwacją jednego z domków letniskowych usytuowanych w urokliwej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..


Zobacz:
Jak szybko schudnąć 10 kg w 2 tygodnie
Najbardziej skuteczne rozwiązania dzięki którym można wreszcie zagęścić czuprynę
Własnej roboty sposoby na wypadanie włosów nie pomagaja zastosuj sprzwdzony środek
Niedroga wycieczka do Izraela
Jak można tanio dostać się do Holandii?
Te środki umożliwiają zmniejszenie nadmiaru kilogramów skutecznie