Home › Jagody acai i ich korzyści - jesli pragniesz o nich poczytać zerknij na teb blog

Jagody acai i ich korzyści - jesli pragniesz o nich poczytać zerknij na teb blog

Jagody przypominają z wyglądu borówkę amerykańską, smakują jak jagody, z aromatem czekolady.

W jagodach mieści się ogrom składników odżywczych, więc tak ochoczo stosuje się je w zmniejszaniu masy ciała. Głównie dzięki związkom fenolowym, które kryje sok z jagód. Nie licząc tego są bogate w antyoksydanty, wspomagające odporność i hamują przebieg starzenia, aminokwasy egzogenne, witaminę A i C, lipidy, w ilości takiej samej jak w oleju z oliwek, jak również błonnik pokarmowy wykorzystywany w procesach trawienia. To właśnie błonnik wpływający na przemianę materii uznany jest za niezbędny w diecie zmniejszającej mase ciała. Acai intensyfikuje poczucie najedzenia, w związku z czym łatwiej kontrolować ilość ale i wartość spożywanych w trakcie diety dań.

Opinie ludzi jedzących jagody acai są w większej mierze pozytywne. Zwłaszcza w kontekście odchudzania. Przy zharmonizowanej diecie i tej suplementacji, aktywności fizycznej podkreślano wzrost energii, a co za tym idzie szybsze uzyskanie pożądanej sylwetki. W naszym kraju jagody acai można dzisiaj dostać nie tylko w Internecie, ale sklepach stacjonarnych z suplementami diety albo zdrową żywnością. Przewaznie maja formę kapsułek albo soku.

Dostępne są również w przeróżnych połączeniach, np.

z l-karnityną czy guaraną, zieloną herbatą itp. Jak widać urozmaicanie diety owocami ma znaczny wpływ na pozbycie się nadmiernych kilogramów, w całkiem krótkim czasie.

Jednak bez zmiany dotychczasowego trybu życia, posiłków nic z tego nie wyniknie..
Dość sporą partię informacji zaczerpnięto z portalu:: schnell abnehmen 5 kg