Home › Najpopularniejsze sposoby odchudzające

Najpopularniejsze sposoby odchudzające

W internecie można znaleźć co najmniej kilkanaście przepisów na diety odchudzające. Każda rządzi się całkowicie innymi regułami a po wszystkich można osiągnąć także inne wyniki.

Warto w takim razie dowiedzieć się, które plany żywieniowe radują się najogromniejszą popularnością oraz czy ich zastosowanie jest w pełni bezpieczne dla ogólnego stanu samopoczucia. • Dieta Dukana - doktor Dukan to specjalista, jaki po wielu latach badań wiedzionych nad nadwagą i otyłością doszedł do wniosku, że skutecznym sposobem na redukcję masy ciała ludzkiego ma okazję być białko. Jego dieta więc opiera się w głównej mierze na wzmożonej ilości spożywanego każdego dnia nabiału. Rezultaty, zdaniem fachowców i osób stosujących, są ściśle mówiąc imponujące. Tu jednak dużo do życzenia w tym zakresie pozostawiają efekty uboczne, do jakich kwalifikuje się choćby dysfunkcja nerek.

• Dieta 1500 kcal - optymalna, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, dieta polegająca na zapewnianiu do organizmu ludzkiego o wiele mniejszej ilości energii, niż wynosi dzienne zapotrzebowanie dojrzałego człowieka.

Są też inne odmiany w obrębie tego planu żywieniowego.

Mowa tu pomiędzy innymi o diecie 1200 oraz 1000 kcal. W obydwu przypadkach jest to niemniej jednak głodówka, która niczym nie przypomina zdrowego odchudzania. Przy diecie 1500 kcal nie pojawiają się żadne poważne efekty uboczne, jakie zdołałyby zagrażać życiu a jako dodatek osoby wykorzystujące zdobędą pełne nasycenie! Co to oznacza? Przy tym planie żywieniowym nie czuje się głodu. Istnieje jeszcze dużo innych typów diet, ale to te dwie powyższe radują się największą popularnością również wśród osób wykorzystujących, jak oraz pośród profesjonalistów..