Home › Podnośnik koszowy vs. marketing

Podnośnik koszowy vs. marketing

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak wiele funkcjonalności ma to pozornie nieskomplikowane urządzenie. Wydawać by się mogło, że aparatów podnośnikowych stosuje się tylko na budowie. Jednak w tym przypadku rzeczywistość nas zaskakuje.

Maszyny potocznie nazwane zwyżkami możemy wykorzystać w wieli branżach. Przykładowo w reklamie.

Oczywiście nie ma to nie wspólnego z kreacją, ale w sytuacji kiedy agencja stworzy już kampanię reklamową trzeba przejść do działania.

Montaż sporych plakatów bilbordów czy makiet, nie jest łatwym zadaniem. Z reguły przedsiębiorstwa zlecają to zadanie firmom zewnętrznym zajmujących się rozlokowaniem materiałów. Reklamy z reguły zostają umieszczane w wysoko położonych miejscach na dużym rozmiarze. Naturalnie po to, żeby można je było zauważyć przejeżdżając samochodem czy po prostu przechodząc po chodniku. Im bardziej nietypowe lokum, tym bardziej. W tym etapie do akcji wkracza wykwalifikowana ekipa monterska. Muszą to być osoby wyposażone w prawo do korzystania z narzędzi transportu bliskiego, wyposażone w sprzęt praktyczny do wykonywanej pracy. Podnośniki koszowe gwarantują szybkie dostanie się do miejsc ulokowanych nawet na trzydziestu metrach. Platforma doskonale zastępuje rusztowanie, którego po prostu nie trzeba budować, co jest oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Robotnicy mają możliwość w odpowiednich warunkach wykonywać swoją pracę..